Zlatá opice | Jin Mao Hou

188 Kč S DPH

Zlatá Opice je jeden z nejstarších čínských černých čajů. Pochází z města Tongren v Guizhou. Je oblíbený především pro svou výraznou medovou chuť, které je dosaženo především použitím menších lístků se správným množstvím pupenů a citlivým sušením. Tmavě jantarový nálev vám nabídne chuť kakaa, zralých fíků a tmavého medu. Je těžké nebýt spokojený s jeho hladkou texturou a jemnou sladce ořechovou dlouho přetrvávající koncovkou.

Varianta

ID produktu: GT0714-50
Dostupnost: Skladem

Zlatá Opice je jeden z nejstarších čínských černých čajů. Pochází z města Tongren v Guizhou. Tradičně se sklízí jeden pupen až jeden popen plus jeden nově se otevírající lístek malolistých kultivarů čajovníku. Obdobím sklizně je časné jaro.

Zlatá opice je oblíbená pro svou výraznou medovou chuť, které je dosaženo především použitím menších lístků se správným množstvím pupenů a citlivým sušením. Tmavě jantarový nálev vám nabídne chuť kakaa, zralých fíků a tmavého medu. Je těžké nebýt spokojený s jeho hladkou texturou a jemnou sladce ořechovou dlouho přetrvávající koncovkou. Kudrnaté lístky Zlaté opice jsou pokryty zlatými vlasy, které připomínají srst zlatých opic. Díky tomu dostal čaj své jméno.

VE STEJNÉ KATEGORII NAJDETE