Čaj nelze nakupovat podle srovnávače cen

Na rozdíl od jiných produktů na trhu nelze čaj kupovat tak, že si podle názvu srovnáte ceny a vyberete. Sto čajů se stejným názvem ze sta různých e-shopů bude dost možná sto různých čajů. Mohou se lišit v mnoha atributech jako jsou např. místo původu, terroir, autenticita, zpracování, kvalitativní třída, způsob a místo stárnutí a další. Proto máme vzorky. Pokud zkoušíte čaj od prodejce, se kterým nemáte zkušenosti, ochutnejte vzorky a udělejte si názor. Čaj je vždy potřeba před nákupem většího množství ochutnat.

V našem e-shopu ušetříte hned několikrát

V Good Tea vždy raději prodáme čaj vyšší třídy s nižší marží než naopak. Neutrácíme tisíce za online marketing, raději dovezeme lepší čaj. Dobrý čaj se prodává sám, od člověka k člověku. Stavíme na dobrém poměru mezi cenou a kvalitou. Při větších objednávkách dostává zákazník automaticky slevu a poštovné zdarma. Za každý nákup dostává registrovaný zákazník body, díky kterým ušetří při dalším nákupu. 

Jsme aktivními sběrateli archivních čajů

Hong Kong je náš druhý domov. Trávíme tam hodně času s lidmi z okruhu sběratelů archivních čajů a sami jsme v komunitě aktivní. Archivní čaje až na vyjímky přes e-shop nenabízíme, ale s případnými zájemci se rádi potkáme osobně.

Rukama nám prochází množství starého nádobí

Jsme napojeni na mnoho obchodníků se starožitným čajovým nádobím z Číny, Japonska a dalších lokalit, většinou se jedná o naše dlouholeté přátele. Jen malá část nabídky se však dostane na e-shop. Pokud toužíte po určitém konkrétním druhu nádobí, ať již novém či starém, nebojte se nás zeptat.

Proč TCM?

Jednoduše proto, že produkty čínské medicíny, bylinné směsi i další, sami používáme a pracujeme s nimi a dává nám smysl rozšířit nabídku právě o vybrané produkty TCM. Typicky lidé se zájmem o TCM pijí čaj a naopak, milovníky čaje často zajímá čínská medicína. Mužeme tak lidem kolem čaje dát možnost nakouknout do světa TCM a lidem se zájmem o čínskou medicínu zase dát možnost objevit svět čaje.