Taiwanský černý ze Shanlinxi | Shan Lin Xi Hong Cha

396 Kč S DPH

Vysokohorský černý čaj ze Shanlinxi je jednoduše božský. Pokud si rádi dopřáváte radosti vysokohorských Oolongů, musíte vyzkoušet tento čaj. Pocítíte stejnou blahodárnou živost, kde se chuť broskví a třešní doplněná o tóny čerstvé vanilky a libavky postupně transformuje do chuti karamelu. Tělo je plné chuti se špetkou velmi poddajných tříslovin, velmi překvapivý je dlouhý a lahodný aftertaste, který vás jednoduše svádí k nepřetržitému popíjení.

ID produktu: GT0619-50
Dostupnost: Skladem

Vysokohorský černý čaj ze Shanlinxi je jednoduše božský. Pokud si rádi dopřáváte radosti vysokohorských Oolongů, musíte vyzkoušet tento čaj. Pocítíte stejnou blahodárnou živost, kde se chuť broskví a třešní doplněná o tóny čerstvé vanilky a libavky postupně transformuje do chuti karamelu. Tělo je plné chuti se špetkou velmi poddajných tříslovin, velmi překvapivý je dlouhý a lahodný aftertaste, který vás jednoduše svádí k nepřetržitému popíjení. Tento čaj je naprosto skvělý pro Gong Fu Cha s velkým příslibem pro kvalitní stárnutí.

Pro výrobu vysokohorského černého čaje jsou ideální mladé lístky, protože flavanoidy, kterých není v mladém čaji příliš, jsou zodpovědné za trpkost v jeho chuti. Pokud pro výrobu vysokohorského Oolongu použijeme letní dospělé lístky, čaj je znatelně trpčejší a prodává se za poloviční cenu než čaj z jarních lístků. O černém čaji, od kterého čekáme všech pět chuťových atributů, to platí naprosto stejně. Čajové lístky kultivaru Qing Xin pěstované ve vysoké nadmořské výšce nabízejí kompletní spektrum všech látek potřebných pro špičkový černý čaj. Černý čaj vyrobený z mladých lístků je typicky jemnější a sladší a nabízí detailnější chuťové spektrum.

VE STEJNÉ KATEGORII NAJDETE