Oolong z Jasbire v Nepálu | Nepal Jasbire Oolong FF

269 Kč S DPH

Jemné nazelenalé ochmýřené pupeny promíchané s čajovými lístky mnoha barev, nabídnou po otevření sáčku vůni lehkého ovocného koláče s bylinkami. Tento krásný Oolong se vylouhuje do zlatavého nálevu mírně sirupovité konzistence. V ústech se rozehraje spektrum ovocných tónů zakončených decentní atraktivní svíravostí, aroma se lehce přesouvá do hlavy a zanechává lehce opojný pocit.

ID produktu: GT0758-50
Dostupnost: Skladem

Jemné nazelenalé ochmýřené pupeny promíchané s čajovými lístky mnoha barev, nabídnou po otevření sáčku vůni lehkého ovocného koláče s bylinkami. Tento krásný Oolong se vylouhuje do zlatavého nálevu mírně sirupovité konzistence. V ústech se rozehraje spektrum ovocných tónů zakončených decentní atraktivní svíravostí, aroma se lehce přesouvá do hlavy a zanechává lehce opojný pocit

Vysoko v kopcích Nepálu, 1839 m nad mořem, asi 12 kilometrů od města Ilaam Bazaar a pak pár kilometrů off-road doprava od dálnice dorazíte do vesnice Jasbire. Vesnička s asi 150 domácnostmi roztroušenými ve všech směrech v kopcovité krajině Jasbire vás jistě vrátí v čase. Trochu jako ve středověku. Vesnice se stala známou pro mimořádný čaj, který se zde pěstuje a vyrábí.

VE STEJNÉ KATEGORII NAJDETE