Gyokuro Karigane

132 Kč S DPH

Tento neotřelý čaj vyrobený za použití nejen lístků, ale i stopek prémiové třídy čaje Gyokuro má jedinečnou delikátní sladkou chuť. Stopky v čaji Karigane jsou velmi bohaté na Teanin, což je aminokyselina, která vzniká v čajích Gyokuro a Matcha. Právě tyto čaje jsou obvykle 20-30 dní před sklizní zastíněny proti přímému slunci, během kterých dojde k tvorbě velkého množství teaninu. Teanin čaji dodává příjemnou sladkou chuť.

Varianta

ID produktu: GT0489-15
Dostupnost: Skladem

Tento neotřelý čaj vyrobený za použití nejen lístků, ale i stopek prémiové třídy čaje Gyokuro má jedinečnou delikátní sladkou chuť. Stopky v čaji Karigane jsou velmi bohaté na Teanin, což je aminokyselina, která vzniká v čajích Gyokuro a Matcha. Právě tyto čaje jsou obvykle 20-30 dní před sklizní zastíněny proti přímému slunci, během kterých dojde k tvorbě velkého množství teaninu. Teanin čaji dodává příjemnou sladkou chuť.

Naše Gyokuro Karigane nabízí skvělý poměr mezi cenou a kvalitou, neboť použité lístky jsou z nejvyšší třídy čaje Gyokuro a ty jsou takto dostupné za zlomek jeho ceny. Zákazníci se pro tento čaj obvykle vracejí, neboť dostávají čaj skvělé chuti a kvality za velmi příznivou cenu. 

VE STEJNÉ KATEGORII NAJDETE