eighty°- the culture of tea 8

439 Kč S DPH

V tomto čísle se pokusíme porozumět čaji emocionálně, vyslechneme si různé příběhy lidí, kterým tento nápoj všemožně zasáhl do života, budeme hovořit s mužem, který našel útěchu ve stromech a pro kterého se umění bonsají stalo životní náplní, prozkoumáme keramiku a do jaké míry může utvářet komunity, povíme si o prosazování vlastních ambicí v Myanmaru, popovídáme si o navrhování čajoven v Japonsku, ochutnáme čaj z jačího másla v Himalájích a nakonec se dozvíte o komplexnosti pu'erové subkultury.

ID produktu: GT0727-1
Dostupnost: Skladem

V tomto čísle se hluboce ponoříme do čajové kultury, protože čaj samotný nelze chápat jen fakticky, je třeba ho zažít, emocionálně.

Uslyšíme různé příběhy lidí, jejichž životy byly ovlivněny tímto nápojem všemi možnými způsoby: povzbuzením jejich tvůrčích procesů a hledáním duende; ctít a vzpomínat na své blízké; a přijímání neznámých cizích kultur.

Budeme si povídat s mužem, který našel útěchu ve stromech a pro kterého se umění bonsají stalo jeho životní náplní.

Prozkoumáme keramiku, co to je a jak může utvářet společenství. Budeme si povídat o honbě za svými ambicemi v Myanmaru, probereme potenciál indických čajů a jejich místo ve světě a vydáme se na túru hledat poklad na Měsíční hoře.

Budeme si povídat o navrhování čajoven v Japonsku, ochutnáme čaj z jačího másla v Himalájích a uspořádáme čajovou seanci, abychom se dozvěděli o složitosti subkultury pu’er.

A nakonec, milí čtenáři, se podíváme do vašich vlastních posvátných čajoven.

VE STEJNÉ KATEGORII NAJDETE