2023 Darjeeling Sourenee FTGFOP1 FF

288 Kč S DPH

Jméno Sourenee je složenina slov „Saur“, názvu čajovníku a „Rani“, což znamená „královna údolí“. V této zahradě, která se nachází v nadmořské výšce 1600 m, se pěstují pouze organické čaje. Tento jarní čaj z první sklizně (FF) má zelenkavý list se stříbřitými tipsy, vysoká nadmořská výška dává čaji slušný aromatický buket, květinově sladké tóny a charakteristickou plnou chuť.

ID produktu: GT0856-50
Dostupnost: Skladem

Jméno Sourenee je složenina slov „Saur“, názvu čajovníku a „Rani“, což znamená „královna údolí“. V této zahradě, která se nachází v nadmořské výšce 1600 m, se pěstují pouze organické čaje. Tento jarní čaj z první sklizně (FF) má zelenkavý list se stříbřitými tipsy,  vysoká nadmořská výška dává čaji slušný aromatický buket, květinově sladké tóny a charakteristickou plnou chuť.

Sourenee Tea Estate se nachází v údolí Mirik a je jednou z nejlepších vysoko položených čajových zahrad v kopcích Darjeelingu. Nadmořská výška této zahrady se pohybuje mezi 800 až 1800 metry a pokrývá plochu 99 hektarů plochy čajových plantáží z celkových 137 hektarů, které spravuje.

VE STEJNÉ KATEGORII NAJDETE