2019 Bai Ying Shan Mao Cha ze starých stromů | Bai Ying Shan Gu Shu Mao Cha

518 Kč S DPH

Jsme velmi rádi, že vám můžeme nabídnout tento velmi povedený Mao Cha. Materiál pochází ze stromů Gu Shu v Bai Ying Shan (2019). Sušené listy mají vůni meruňkového ovoce. Chuť je typická pro Baiying, sladkost, minerální tóny, sladký aftertaste. Vše uvedené je skvělé, ale to zvláštní na tomto čaji je celkový dojem a energie. Čaj má meditativní charakter a velmi silnou energii Cha Chi. Je to opojný zážitek.

Varianta

ID produktu: GT0634-50
Dostupnost: Skladem

Mnoho lidí dosud nikdy nevyzkoušelo čaj Pu Er Mao Cha. Je to v podstatě zelený Sheng Pu Er před zpracováním (napařením a lisováním). V Yunnanu většina lidí pije čaj Pu Er právě ve formě Mao Cha. Vzhledem k tomu, že proces zpracování shengu je velmi podobný procesu zpracování zeleného čaje, může chuť Mao Cha připomínat chuť zeleného čaje. V našem případě je pestře květinová s povznášející osvěžující vůní. Tyto vlastnosti se ztrácení v okamžiku, kdy se čaj napaří a slisuje.

Jsme velmi rádi, že vám můžeme nabídnout tento velmi povedený Mao Cha. Materiál pochází ze stromů Gu Shu v Bai Ying Shan (2019). Lístky Gu Shu z tohoto regionu mají obvykle velmi vysokou tržní hodnotu. Díky našim rodinným vztahům s výrobcem a velkým pravidelným odběrům můžete tento čaj ochutnat za velmi příznivou cenu. Sušené listy mají vůni meruňkového ovoce. Chuť je typická pro Baiying, sladkost, minerální tóny, sladký aftertaste. Vše uvedené je skvělé, ale to zvláštní na tomto čaji je celkový dojem a energie. Čaj má meditativní charakter a velmi silnou energii Cha Chi. Je to opojný zážitek.

Bai Ying Shan 白 莺 山 je jedním z masivů v pohoří Wu Liang Shan 无量 山 v jihozápadním regionu Lincang a poblíž řeky Lan Cang. Ačkoli tato lokalita není příliš slavná mezi čajovými pohořími v Yunnanu, Bai Ying Shan je prapůvodní místo starých Yunnanských velkých čajových stromů, jak naznačuje studie. Nachází se zde vůbec nejstarší čajový strom starší než 3 000 let a biologický charakter čajového semene starého stromu Bai Ying Shan dokazuje, že je rodištěm čajovníků Yunnan Da Bai.

VE STEJNÉ KATEGORII NAJDETE