2015 Palácový Pu Er ORGANIC | Gong Ting Pu Er

219 Kč S DPH

Pro tento čaj farmáři vybírají jen nejkvalitnější lístky a pupeny. Slovo "palácový" v názvu čaje je odvozeno od názvu kvalitativní třídy, která bývala dodávána během dynastie Han (před více než 1,800 lety) na císařský dvůr. Vůně čaje může někomu připomínat vůni sladké rýže, je velmi jemná, nicméně plná, se sladkou koncovkou.

ID produktu: GT0572-50
Dostupnost: Skladem

Čajové lístky pro tento tmavý Pu Er pochází z organické zahrady položené v nadmořeské výšce 1,800 m v okrese Puer. Mírné vlhké klima a horská poloha způsobují, že je zahrada zahalena mlhou a mraky v průběhu celého roku, má dostatnek vláhy i slunečních paprsků. Časté deště dávají čaji krásnou barvu a skvělou chuť. Pro tento čaj farmáři vybírají jen nejkvalitnější lístky a pupeny. Slovo "palácový" v názvu čaje je odvozeno od názvu kvalitativní třídy, která bývala dodávána během dynastie Han (před více než 1,800 lety) na císařský dvůr. Vůně čaje může někomu připomínat vůni sladké rýže, je velmi jemná, nicméně plná, se sladkou koncovkou.

Přes skvělou polohu zahrady v kompletně čistém prostředí se farmáři snaží o moderní organické postupy, jako příklad můžeme uvést udržování vzdálenosti bezi stromy, pravidelné odplevelení, mechanické pasti na škůdce a návnady, apod.

VE STEJNÉ KATEGORII NAJDETE