2014 Zelený Puer ze starých stromů v Bingdao | Bing Dao Sheng Pu Er - koláč 200 g

1 335 Kč S DPH

Tento Sheng Pu Er koláč pochází z vesnice Bing Dao (冰岛), kterou najdete vysoko v horách nedaleko Mengku. 200 g koláčky jsou ručně lisovány z listů sbíraných ze starých čajovníků rostoucích v nadmořské výšce přes 2000 m n.m. Jedná se o organickým způsobem pěstované čajovníky staré přes 200 let. Věk stromů a okolní prostředí společně definují mladý sheng Puer, který má bez ohledu na věk komplexní, hladkou chuť a výtečnou energii (cha qi). Tato produkce je z března 2014.

Po rozbalení ucítíte příjemnou krémově ovocnou vůni, která vás nepustí. Čistý jasně zlatý nálev má lehkou ovocnou vůni. Chuť je jemná, citlivý nos ucítí švestky s cereáliemi a široké spektrum sladkých tónů. Dochuť je trvalá, uklidňující, s dotekem nezbytné žádoucí svíravosti.

Varianta

ID produktu: GT0666-200
Dostupnost: Skladem

Tento Sheng Pu Er koláč pochází z vesnice Bing Dao (冰岛), kterou najdete vysoko v horách nedaleko Mengku v autonomní oblasti Shuangjiang Lahu, Va, Blang a Dai v Lincang v provincii Yunnan. 200 g koláčky jsou ručně lisovány z listů sbíraných ze starých čajovníků rostoucích v nadmořské výšce přes 2000 m n.m. Jedná se o organickým způsobem pěstované čajovníky staré přes 200 let, které jsou v tomto věku více než schopné dávat lístky pro výrobu vysoce kvalitních sheng puerů. Díky vysoké nadmořské výšce a poloze více na sever je podnebí v této oblasti chladnější, zejména v noci. Věk stromů a okolní prostředí společně definují mladý sheng Puer, který má bez ohledu na věk komplexní, hladkou chuť a výtečnou energii (cha qi). Tato produkce je z března 2014.

Zatímco většina shengů pro rozvoj chutí vyžaduje dlouhodobé skladování, jsou mladé Bing Dao koláčky vynikající již od samého začátku. Po rozbalení ucítíte příjemnou krémově ovocnou vůni, která vás nepustí. Čistý jasně zlatý nálev má lehkou ovocnou vůni. Chuť je jemná, citlivý nos ucítí švestky s cereáliemi a široké spektrum sladkých tónů. Dochuť je trvalá, uklidňující, s dotekem nezbytné žádoucí svíravosti.

VE STEJNÉ KATEGORII NAJDETE